Color Club

Мережа студій фарб: фарби, лаки, антисептики, штукатурки, малярський інструмент

Color Club
Київ, КИЕВ ул. Новоконстантиновская, 14/18

Про нас

ColorСlub - це мережа студій найякісніших фарб, лаків та інших лакофарбових матеріалів в Києві. Доставку здійснюємо по всій Україні. Наші фарби чудово лягають на будь-які поверхні, крім того ви можете вибрати з більш ніж 50 000 різноманітних відтінків. Наші співробітники висококваліфіковані, а вся продукція надійна і гарантовано якісна. 

 

Куди в наш час без лакофарбових матеріалів? Завжди щось в будинку, квартирі, на садовій ділянці потребує фарбування, або оштукатурювання, або ж покриття лаком. Для кожної поверхні, кожного приміщення існують найбільш відповідні матеріали, і ми готові надати вам найкращу продукцію на всі випадки життя.

  

Основний асортимент - це акрилові фарби, емалі, фасадні фарби, лаки, віск, штукатурки, шпаклівки, антісептикі і грунтовки. Всі товари сертифіковані, мають всю необхідну технічну документацію. У наше століття загрязённой екології особливо важливо купувати матеріали, максимально безпечні для здоров'я і навколишнього середовища. 

 

Купуючи фарби або іншу лакофарбову продукцію у нас, ви отримуєте якісний продукт і море позитивних емоцій! Фарбувати з нами легко!

Товари / Послуги:

- акрилові фарби - фасадні фарби - емалі, масляні фарби - грунтовки - антисептики - штукатурка - шпаклівки - клей - лак

Місто:

Київ, Київська область

Адреса компанії:

КИЕВ ул. Новоконстантиновская, 14/18

Час роботи:

пн-пт 8:00-19:00, сб 9:00-17:00, выходной-воскресенье

Контактна особа:

Максим

Дата заснування:

17.03.95